Znajomosc flag

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zazwyczaj posiadamy już o nim jedne informacje i wyrobione zdanie. Ale kiedy zatem bywa z wszelkim nowym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się wejść do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe pułapki i zapuszczamy się w niewielkie i ślepe zaułki.

terminal fiskalny

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy oryginalnego przewodnictwa. Zbieramy naukę i krok po kroku, staramy się przynosić ją w działanie. Bardzo silny etap. Mieszamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną znajomość i od czasu do momentu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te same błędy, zdobywamy sprawdzenia i wypuszczamy na następny etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w praktykę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym terminie idzie jak po maśle. Nasza wiedza jest jeszcze wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i łatwą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. Choć są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Umiejętności w prawdziwej formie. Sztuki i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z znajomymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie tworzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne natomiast też zwykłe też. A jako od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że możemy zawierać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek chorują na zasadzie, dowiemy się, biorąc sposób w bycie również odczuwając go, aż do zdobycia mistrzostwa.